امروزه استفاده از درخت کاج نوئل که به درخت کاج کریس معروف است، بسیار رایج شده است. این درختان در انواع مختلف پرورش داده می شوند که کاج نوئل سبز پر طرفدار ترین آن است. قیمت خرید کاج نوئل، با توجه به سایز و نوع آن متفاوت می باشد. ارزانترین قیمت خرید انواع کاج نوئل درجه یک در ایران، در اکثر گلخانه ها یافت می شود که به راحتی قابل دسترس است که به صورت عمده و جزٸی به فروش می رسد.\"ارزانترین

فروش انبوه انواع کاج نوئل در کشور

\"فروشدرخت کاج نوئل از کاج های محبوب است و فروش انبوه آن برای جشن کریسمس می باشد که در کل اروپا، امریکای شمالی و کاندا گسترده شده است و برای زیبایی باغ و باغچه نیز بسیار استفاده می شود.

فروش انبوه انواع کاج که شامل کاج نوئل آپارتمانی و سبز و ابی می باشد، از فصل زمستان شروع می شود که اصلی ترین کاربرد آن در جشن کریسمس می باشد.

عوامل موثر در قیمت گذاری انواع کاج نوئل

\"عواملعوامل موثر در قیمت گذاری انواع کاج نوئل، متفاوت می تواند باشد و ثابت نیست.

برای اطلاعات از این تغییر قیمت خریدار می تواند به سایت مربوطه مراجعه کند و به صورت غیر حضوری و آنلاین خریداری کند.

سایز درخت و کیفیت آن از اصلی ترن عامل قیمت گذاری می باشند که نهال آن به مراتب ارزان تر می باشد .

در خرید بدون واسطه و مستقیم از گلخانه ها و خرید عمده آن، قیمت ها به طور چشمگیری کاهش می یابد و با قیمت ارزانتری می توان خریداری کرد

فروشنده انواع کاج در بازار ایران

\"فروشندهدر ایران همه انواع کاج های نوئل محبوب هستند و بدین منظور فروشگاه های زیادی به صورت آنلاین و یا حضوری محصولات را به فروش می رساند.

فروشنده ها انواع کاج ها را به صورت نهال یا درخت بالغ به فروش می رسانند و سود بسیار خوبی عاید شان میشود و بسیاری از فروشنده ها بذر این محصول را که قیمت بسیار مناسبی دارد به صورت عمده می فروشند.

روش های آبیاری کاج نوئل در خانه

\"روشروش آبیاری کاج نوئل به این صورت می باشد که در دو سال اول نیاز به آبیاری مداوم دارد و بعد از آن در تابستان هفته ای دوبار و در زمستان  ده الی پانزده روز یک بار آبیاری کافی است.

کاشت کاج نوئل باید در خاک مرطوب انجام شود و خاک همیشه مرطوب باشد و در صورت امکان باید از آب سبک و بدون املاح استفاده گردد.

برای آبیاری در خانه نباید به طور مستقیم به برگ های آن آب پاشیده شود چون باعث قارچی شدن و ریزش برگ های آن می شود و از عمر و شادابی گیاه کاسته می شود.