ارزان ترین قیمت یاس هلندی را در بازار بزرگ تهران می توان یافت. این گیاه بسیار مقاوم و زیبا با برگهای براق و ضخیم و رشدی متوسط  از جنس  یاس ها می باشد. این گیاه نیازمند مراقبت و نگهداری است و در رنگ های متنوع دیده می شود . از معدود درختچه های مقاوم به کم آبی می باشد و برای طراحی و پر کردن باغچه های دور از چشم یا حیاط خلوت مناسب می باشد.

\"ارزان

کاشت انبوه انواع یاس هلندی در کشور

\"کاشتدر ایران انواع مختلفی از این گیاه کاشته می شود که به منظور های مختلفی استفاده می شوند. یاس هلندی پایه دار، یاس هلندی قرمزف یاس هلندی گلدانی نمونه هایی از انواع این گیاه است که هر کدام از آن ها دارای قیمت های مختلفی هستند و شرایط نگهداری آن ها باهم فرق دارد. این نوع گیاه بسیار زیبا و قشنگ بوده است و طرفداران زیادی دارد.

فروش عمده یاس هلندی زیر قیمت بازار در تهران

\"فروشخرید این گیاه در اکثر گل فروشی ها و مکان هایی که انواع متنوعی از گل ها و گیاهان را می فروشند امکان پذیر است. اگر این گیاه را به صورت عمده خریداری کنیم دارای قیمت مناسب تری خواهد بود. فروش عمده این گیاه زیر قیمت بازار در بعضی از مکان های شهر تهران صورت می گیرد. این گیاه با توجه به اندازه، مقاومت آن در برابر خشکی و کم آبی و تراکم شاخ و برگ یک گیاه همیشه سبز است که از قابل اطمینان ترین گیاهان برای مناطق گرم محسوب می شود.

با توجه به متنوع بودن این گیاه در ابعاد و اندازه های مختلف دارای قیمت های متفاوتی هستند. یاس هلندی ارزان در بازار موجود است.


نکات مهم در نگهداری و محافظت از یاس هلندی

\"نکاتاین گیاه نیازمند شرایطی می باشد که اگر این شرایط را برایش فراهم کنیم به خوبی رشد می کند. این گیاه سایه دوست می باشد و به روشنایی کمی نیاز دارد. در فضای باز شما می توانید برای شادابی بیشتر گیاه آن را زیر سایه درختان قرار دهید. همچنین این درختچه مقاومت بالایی نسبت به سرما و
گرما دارد. البته در مناطق خیلی سردسیر بهتر است برای دوری از خطر سرمازدگی
در زمستان با نایلون دور گیاه را بپیچانید.

این گیاه به خاطر حالت واکسی بودن برگهایش به آب زیادی نیاز دارد و هفته ای یک بار به آن آب بدهیم کافی است.

فروشنده برتر یاس هلندی در سراسر ایران

\"فروشنده همانطور که می دانید این گیاه مقاومت بالایی دارد از این رو مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد. از آنجایی که این گیاه به آب زیادی نیاز ندارد بنابراین برای مناطق گرم مناسب تر است و به فروانی در آنجا کاشته می شوند. خرید یاس هلندی در مناطق گرم رایج تر است.