سیکاس تزیینی به صورت عمده برای استفاده در فضاهای مختلف از طریق فروشگاه های عرضه انواع گل و گیاه به مشتریان ارائه می گردد.
سیکاس به عنوان یکی از معروف‌ترین گونه‌های گیاهی شناخته شده می باشد.
استفاده از این گونه جهت باغداری در فضاهای داخلی منزل در سراسر جهان دیده می شود.
استفاده از برگ گیاه سیکاس برای تزیین دسته گل، تاج گل و مراسم عید و … در سراسر جهان مورد توجه قرار می گیرد.

\"سیکاس

مشخصات گیاه سیکاس

گیاه سیکاس به طور عمده در گروه گیاهان پیازدار و دو پایه شناخته شده می باشند، یعنی دارای گونه های نر و گونه ماده هستند که هر یک از این گونه ها می توانند گلی متفاوت تولید نمایند.
شایان ذکر است که تشخیص نر و ماده بودن پیاز گیاهان سیکاس فقط از دو طریق میسر می شود:

  • روش آزمایشگاهی ژنتیکی
  • از طریق دیدن گل هر پیاز

با این دو روش متخصصین می توانند تشخیص دهند که آیا این گونه درخت سیکاس می تواند نر باشد یا ماده ؟
گیاه سیکاس در واقع به عنوان یک گیاه آپارتمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و این گیاه معمولاً در مناطق گرم و مرطوب قابل کشت است.
جالب است بدانید که گیاه سیکاس در هیچ جای دنیا به صورت انبوه و عمده وجود ندارد، بلکه این درخت به شکل دسته های کوچک در سواحل دریاها دیده می شود.
در زمینه تهیه و پرورش گیاه سیکاس از کودهای مختلفی استفاده می‌شود که زمان کوددهی این محصول معمولاً در طول بهار و در اواخر تابستان انجام می شود.
گیاه شناسان مشهور در زمینه استفاده از کودهای مورد نیاز برای این گیاه توصیه می‌کنند که کودهای ارگانیک مانند کودهای حیوانی و کودهای که دیر جذب می‌شوند باید استفاده شود.

\"سیکاس

خرید سیکاس تزیینی

سیکاس تزیینی به عنوان نوعی گل زینتی می‌تواند در فروشگاه های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.
معمولاً استفاده از سیکاس تزیینی برای تزیین دسته گل ها و تاج گل مورد توجه قرار می گیرد. از این رو بازار فروش این محصول می تواند بسیار پر طرفدار باشد.

\"سیکاس

سیکاس تزیینی به صورت عمده

سیکاس تزیینی در هیچ کجای دنیا به صورت انبوه تولید نمی شود. از این رو این محصول به عنوان یک گیاه زینتی می تواند دارای قیمت فروش بالایی باشد.
از آنجایی که قیمت فروش سیکاس تزیینی بسیار بالاست، معمولاً از این محصول در زینت بخشی سالن های بزرگ استفاده می کنند و معمولا خریداران، این محصول را به نام لوکس ترین گیاه تزئینی می شناسند.