درختچه یا گیاه یاس هلندی که به دلیل لطافت به «یاس شاعران» نیز معروف است، گیاهی با برگ های براق و ضخیم است که علاوه بر زیبایی، رشد سریعی دارد. یاس هلندی از طریق بذر و قلمه تکثیر می شود.  این گیاه همیشه سبز که قابلیت هرس و فرم دهی نیز دارد، در اصل بومی کشور ژاپن است. یاس هلندی در خرداد ماه شکوفه داده و گل سفید رنگ کوچک و بسیار معطری دارد.

یاس هلندی باید در نور کامل و زیاد نگهداری شود اما در برابر سایه هم مقاوم است. اصولا یاس هلندی گیاه کم توقعی است. از لحاظ آبیاری یاس هلندی مقاومت بسیاری در برابر کم آبی و سرما (به خصوص سرمای شهرهای شمالی کشور و تهران) دارد.  خواص فیزیکی این گیاه باعث شده تا برای طراحی و ایجاد دیوار سبز در باغچه های دور ازچشم، حیاط خلوت، بالکن های جنوبی و آفتاب گیر و گاهی در پیاده روها به کار برده شود. 

در سرتاسر شهرهای ایران، وبسایت های مختلفی وجود دارند که در زمینه فروش یاس هلندی اینترنتی شامل انواع یاس هلندی فعالیت می کنند و علاقه مندان می توانند برای اطلاع از قیمت  یا خرید یاس هلندی به این وبسایت ها مراجعه کنند. 

\"فروش

مهم ترین خواص استفاده از انواع یاس هلندی

\"مهممهم ترین خواص استفاده از انواع یاس هلندی را فقط نمی توان به ویژگی های زیبای‌شناختی و کاربرد شهری آن محدود دانست. چای یاس خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی دارد و همچنین به سلامت قلبی عروقی، پیشگیری از سرطان، بهیود دیابت، تسکین استرس، رفع اختلالات دستگاه گوارش، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش درد ارتریت و دردهای مفصلی و  کاهش وزن کمک می کند. 

لیست قیمت فروش عمده یاس هلندی در بازار

\"لیستاگر به دنبال لیست قیمت فروش عمده یاس هلندی در بازار هستید می توانید با مراجعه به یا تماس با تولیدکنندگان یا واردکنندگان احتمالی این محصول، لیست موردنظرتان را به دست بیاورید. این شرکت ها معمولا در شهرهای مختلف ایران دفتر پخش یا نماینده فروش دارند. همچنین چنانچه قادر به برقراری ارتباط با آن ها نبودید می توانید به سادگی در اینترنت برای مراجع اصلی خرید یاس هلندی جستجو کرده و پخش کننده های قدرتمند و قعال در زمینه پرورش و فروش یاس هلندی را بیابید.

روش های خرید انواع یاس هلندی در کشور

\"روشروش های خرید انواع یاس هلندی در کشور متنوع است. چنانچه قصد دارید از تولیدکننده خرید کنید می توانید به مزارع پرورش یا دفتر فروش آنها مراجعه کنید. همچنین اگر قصد خرید یاس هلندی از واردکنندة احتمالی را دارید می توانید خرید خود را از طریق مراجعه، یا تماس انجام دهید. راه دیگر، که ساده ترین و کم هزینه ترین راه نیز هست، مراجعه به وبسایت هایی است که در زمینه فروش یاس هلندی اینترنتی فعالیت می کنند. در این وبسایت ها می توانید انواع یاس هلندی پایه دار، یاس هلندی قرمز و سفید و بنفش، یاس هلندی گلدانی و قلمه ای را با مناسب ترین شرایط کیفی و مالی خریداری کنید. همچنین این وبسایت ها علاوه بر ارائه قیمت یاس هلندی، خدمات متفاوتی از جمله معرفی یاس هلندی، روش های نگهداری، تکثیر و آبیاری یاس هلندی و … را در اختیار مراجعه کننده قرار می دهند.