فروش عمده کاج نوئل در مشهد عموما زیر قیمت بازار صورت می گیرد که این امر مورد استقبال بسیاری از خریداران عمده قرار گرفته است. خرید کاج نوئل به صورت درختچه و یا نهال در ایام نزدیک به سال نو میلادی افزایش می یابد. انواع این محصول را در تزئینات مختلف می توان از فروشگاه های عرضه کاج تهیه نمود. 

\"فروش

مناسب ترین خاک برای کاشت و تکثیر کاج نوئل

\"مناسب

درخت کاج نوئل در سال های اخیر برای زینت بخشیدن به میدان های شهر و یا فضا های سبز مانند پارک های بزرگ و کوچک کاشت شده است. این محصول عموما با مقاوم بودن در برابر سرما و دمای کم طرفداران بسیاری داشته و به گیاه همیشه سبز معروف است. مناسب ترین خاک برای کاشت و تکثیر کاج نوئل خاک رس و شن می باشد. نهال های این گیاه به آبیاری حساس می باشد و باید هفته ای یکبار به طور کامل سیراب گردند تا سر سبزی برگ های خود را حفظ نمایند. 

خریداران کاج نوئل در بازار ایران

\"خریداران

خریداران کاج نوغل در بازار ایران بسته به نوع سایز گیاه متفاوت نی باشد. شهر داری ها و یا افرادی که تمایل به کاشت این محصول در باغ ها و حیاط های منازل و آپارتمان خود هستند، سایز های بزرگتر ان را انتخاب و به تعداد زیادی خریداری می نمایند. ولی افرادی که برای نگهداری در اپارتمان و یا برای مراسم کریسمس مشتاق تهیه آن می باشند، عموما نهال ها و درختچه های کوچک آن را تهیه می نمایند تا بتوانند به راحتی آن را در فضای کوچک جا داده و نگهداری نمایند. 

توزیع و فروش کاج نوئل در اندازه های مختلف

\"توزیع

تولید کنندگان این محصول بعد از به بار نشستن درخت، به توزیع و فروش کاج نوئل در اندازه های مختلف می پردازند. انان در هنگام نزدیک شدن به سال نو میلادی، درختچه های کاج را با تزئین بسیار زیبا در فروشگاه های ارائه گل های طبیعی به فروش می رسانند. همچنین تولید کنندگان بزرگ با ایجاد نمایندگی در شهر های بزرگ فروش دو چندان این محصولات را شاهد هستند. 

تفاوت های موجود انواع کاج نوئل در چیست

\"تفاوت

بیشتر خریداران این محصول با سوال \”تفاوت های موجود انواع کاج نوئل در چیست\” مواجه می شوند.‌ برای پاسخ علمی این سوال می توان به سایت هایی که به آموزش نگهداری انواع گل ها و گیاهان می پردازند، مراجعه کرد. معمول ترین تفاوت این محصول سایز های ان و نوع برگ های درخت می باشد که خریدار باید هنگام خرید از فروشنده این امر را جویا شود. از انواع کاج نوئل می توان به کاج نوئل آبی، کاج نوئل سبز، کاج نوئل نقره ای و کاج نوئل آپارتمانی اشاره کرد.