فروش عمده چوب بامبو در بازار چوب ایران با قیمت های مختلفی صورت می پذیرد.
تولید کننده گان در شمال کشور به عنوان ارزان ترین محل پخش و فروش عمده چوب بامبو در ایران می باشند
جهت دریافت لیست قیمت خرید و فروش عمده چوب بامبو در شهر های تهران شیراز کرج مشهد و اهواز با ما همراه باشید.

چوب بامبو

\"فروش

مساحت 33 هکتار از جنگل های جهان را درختان بامبو تحت پوش خود درآورده اند.
این گیاهان غول پیکر بر خلاف شاخه های چوبی شان طبق نظر کارشناسان در دسته علفیان و در زیر مجموعه گندمیان تقسیم بندی می شود.
اگرچه بامبو را می توان در جنگل های سراسر جهان یافت اما به دلیل اینکه اکثریت این پوشش در مناطق شرق آسیا می باشد، این گیاه بومی جنگل های چین خوانده شده است.

چوب بامبو در ایران

\"فروش

در برخی مناطق دور افتاده جنگلی شمال ایران نیز درختان بامبو یافت می شود که از همان ابتدا با عناوین مختلف مورد استفاده بومیان شمال کشور قرار می گرفت.
مردم با اختصاص دادن بخش هایی از زمین های کشاورزی خودشان به امر پرورش بامبو موجب شدند تا دسترسی به این گیاه ارزشمند آسان باشد.
هرچندکه در زمان های قدیم بازار خرید و فروش عمده چوب بامبو وجود نداشت اما مردمان بومی به خوبی می دانستند که چوب بامبو در بسیاری از موارد در زندگی روزمره کاربرد های مختلفی دارد.
رفته رفته با افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به چوب بامبو در بازار چوب کلان شهر های ایران، خرید و فروش عمده چوب بامبو رواج یافت.

نیاز های درخت بامبو

\"فروش

درختان بامبو نیز مانند سایر گیاهان نیاز به مراقبت و نگهداری مختص به خود را دارند تا بتوانیم درامر تجارت و فروش عمده چوب بامبو ، با کیفیت ترین محصول را به بازار چوب ارائه نمائیم.
با ما همراه باشید تا مهمترین موارد پرورش و نگهداری گیاه بامبو را با هم مورد بررسی قرار دهیم:

 • نور:
  بامبو در طبیعت دارای مقاومت بسیار بالایی نسبت به نور خورشید می باشد و برای این گیاه فرقی نمی کند که در معرض تابش نور مستقیم خورشید باشد یا در زیر سایه سایر درختان رشد کند. فقط باید مواظب باشیم که این گیاه در تاریکی و یا سایه مطلق قرار نگیرد.
 • خاک:
  به دلیل این که تکثیر بامبو خیزران از راه پاجوش زدن است پس بهتر است تا خاک با درصد بالایی از ماسه ترکیب شود تا حرکت ریشه در زمین به سهولت انجام شود.
 • دما:
  باید گفت که گیاه بامبو خیزران در تمام شرایط آب و هوایی کشور ایران قابلیت رشد و پرورش را دارد.
 • آبیاری:
  بامبو خیزران به دلیل سرعت رشد بسیار بالایی که دارد نیاز ممند آب فراوان می باشد به همین جهت روزانه یک بار آبیاری مورد نیاز است.
  شاید به همین دلیل می باشد که درختان بامبو به صورت طبیعی در سرزمین های پر باران جهان می رویند.
 • هرس:
  درخت بامبو گیاهی است که قابلیت هرس پذیری بسیار بالایی دارد. به همین جهت طراحان فضای سبز همواره از این گیاه به عنوان دیوار سبز طبیعی بهره می گیرند.

تولید عمده چوب بامبو

\"فروش

طی سالیان و دهه های اخیر با افزایش آگاهی مردم نسبت به این گیاه، بر میزان سفارش خرید و فروش عمده چوب بامبو در بازار چوب کشور رشد قابل توجهی مشاهده گردید.
دارا بودن ویژگی های خاص و منحصر به فرد چوب بامبو از یک سو و از سوی دیگر افزایش تصاعدی متریال های فولادی موجب شد تا بسیاری از مردم و استاد کاران در سازه های خود از چوب بامبو بهره بگیرند.
ثبت سفارشات فروش عمده چوب بامبو که در تولیدی های شمال کشور روز به روز در حال افزایش است، در تمام طول سال انجام می پذیرد و این مبادی تولیدی در بازار چوب ایران همواره جواب گوی نیاز به تامین و فروش عمده چوب بامبو می باشند.

مصارف عمده چوب بامبو

\"فروش

فروش عمده چوب بامبو در بازار چوب ایران به دلایل و عناوین مختلف صورت می پذیرد که در ادامه به ذکر برخی از آنها خواهیم پرداخت:

 • طراحی دکوراسیون داخلی منازل و ادارات
 • ساخت لوازم و ظروف آشپزخانه
 • ساخت دکور و لوازم شیک از قبیل چراغ، لوازم التحریر، و غیره …
 • ساخت خانه های چوبی
 • ساخت داربست در اطراف ساختمان ها
 • لوازم پزشکی
 • لوازم بهداشتی
 • ایجاد حصار به عنوان دیوار چوبی

لازم به ذکر است که از چوب بامبو در صنایع بی شماری بهره گرفته می شود که ما در اینجا فقط به ذکر چند نمونه بسنده کردیم.

بازار عمده چوب بامبو

\"فروش

مراکز تولیدی شمال کشور به عنوان تنها تولید کننده گان چوب بامبو، ارزان ترین محل برای خرید و فروش عمده چوب بامبو در سراسر ایران می باشند.
هرچند که در بسیاری از بازار های چوب کلان شهر های سراسر کشور، فروش عمده چوب بامبو صورت می پذیرد اما بازاریان و صاحبان غرفه های چوب پس از دریافت سفارش فروش عمده چوب بامبو از سوی مشتریان، اقدام به خرید این محصول از شمال کشور می کنند تا بتوانند جوابگوی نیاز بازار خودشان باشند.
به جرات می توان گفت سالانه تعداد صد ها هزار شاخه چوب در بازار فروش عمده چوب بامبو از تولیدی های شمال کشور برداشت شده و بین مشتریان سراسر ایران توزیع می گردد.

فروش عمده چوب بامبو

\"فروش

شما مشتریان عزیز می توانید جهت دریافت لیست قیمت خرید و فروش عمده چوب بامبو هم اکنون از طریق تماس با مشاوران ما ارتباط بگیرید.
مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما درخصوص نحوه قیمت گذاری انواع سایز ها در فروش عمده چوب بامبو می باشند.

 

یقینا چند دقیقه مشاوره در خصوص خرید و فروش عمده چوب بامبو برابر است با دریافت چندین سال تجربه.