قیمت عمده یاس هلندی 2 متری ارزان برای ایجاد دیوار سبز.
قیمت عمده یاس هلندی موجب تخفیفات بسیار مناسبی می شود که خرید و فروش یاس هلندی را تسریع می بخشد.
شما نیز جهت انجام دیوار سبز، می توانید هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید تا از آخرین اخبار مربوط به خرید و فروش و قیمت عمده یاس هلندی آگاه گردید.

یاس هلندی عمده

\"قیمت

یاس هلندی گونه ای از یاس ها می باشد که بومی کشور ژاپن است و در دنیا این گیاه زیبا را با نام علمی ligustrum texanum می شناسند.
داشتن برگ های براق و چرمی شکل، ساقه و تنه با استحکام بالا، استقامت خوب در برابر ناملایمات جوی و همچنین عدم داشتن خزان از مهمترین عوامل استقبال مردم از یاس هلندی می باشد.
از دیگر ویژگی های بارز یاس هلندی می توان به قابلیت هرس پذیری بالای این گیاه اشاره کرد که دست باغبانان را برای اجرای طراحی به شکل های گوناگون، باز گذاشته است.

یاس هلندی عمده در ایران

\"قیمت

طی سالیان اخیر با گسترش روز افزون شهر سازی ها در کلان شهرها و به زیر سیمان رفتن سطح گسترده ای از اراضی شهری، مسئولین شهری و علی الخصوص مردم به فکر گسترش فضای سبز محیط زندگی شان افتاده اند.
در این بین یکی از مهم ترین گیاهانی که بدون خزان بوده و همواره می تواند زینت بخش هر مکانی باشد یاس هلندی است.
مردم ایران که قیمت عمده یاس هلندی را در مراکز تولیدی، بسیار ارزان تر از قیمت عمده یاس هلندی در بازار گل و گیاهان زینتی تهیه می کنند، عموما از این گیاه به عنوان پوشش دیوار سبز استفاده می نملد.
ویژگی های زیستی و نوع رشد یاس هلندی به گونه است که باغبان ها و طراحان فضای سبز از این گونه یاس به راحتی می توانند در ساخت دیوار سبز از آن بهره بگیرند.

تکثیر عمده یاس هلندی

\"قیمت

هرچند که برای تکثیر یاس هلندی از بذر نیز می توان استفاده کرد اما هر باغبانی به خوبی می داند که بذر های یاس هلندی نشاهای خوبی را به بار نمی آورند.
به همین دلیل اصولا بهترین روش برای تهیه نشای با کیفیت یاس هلندی که در قیمت عمده یاس هلندی تاثیر بسزایی دارد، بهره گرفتن از قلمه است.
تولید نشای یاس هلندی بایستی طبق اصول خود باشد که ما در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

 • زمان قلمه گرفتن: بهترین زمان برای تهیه قلمه از گیاه مادری در فصل پائیز و در ماه های مهر و آبان می باشد.
 • گیاه مادری: گیاه مادری باید دارای ساقه های بالغ بوده و ساقه ها می بایست چوبدار باشند.
 • کیفیت قلمه: قلمه ها به طول 10 تا 15 سانتی متر از گیاه مادری جدا شده و برگ های انتهایی از قلمه چیده می شود.
 • آبیاری: به دلیل اینکه قلمه ها فاقد ریشه است، آبیاری را باید روزی یکبار انجام داد.
 • خاک خزانه: جهت سرعت بخشیدن به ریشه زایی قلمه ها بهتر است از خاک ماسه دار در خزانه استفاده نمود.
 • زمان برداشت: در فصل زمستان و بهار و در ماه های اسفند و فروردین می توان قلمه ها را که تا آن زمان ریشه دار شده اند را از خزانه جدا کرده و هر یک را در گلدان جدا گانه ای کاشت.

همان گونه که توضیح دادیم کیفیت نشاها یکی از مهمترین عواملی است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت عمده یاس هلندی تاثیر گذار می باشد.
به همین جهت است که مناسب بودن قیمت عمده یاس هلندی به همراه کیفیت بالا در دستور کار تولید کننده گان می باشد.

تولید عمده یاس هلندی برای دیوار سبز

\"قیمت

برای تولید یاس هلندی که جهت دیوار سبز کاربرد دارد، باغبانان این گیاه را به گونه ای هرس میکنند که سمت رشد رو به بالا باشد.
زمانی که ارتفاع یاس هلندی به 1.5 تا 2 متر رسید درزمین مورد نظر کانال حفر می گردد و یاسهای هلندی به ترتیب ردیف در آن کانال کاشته می شوند.
و در دست آخر شاخه های اضافی را باغبان توسط قیچی هرس کرده تا دیوار سبز به شکل قامت ایستاده درآید.
از نکاتی که در مورد دیوار سبز با یاس هلندی شایان ذکر است این مورد می باشد که پس از گذشت 1 سال از کاشت نهال ها تمام شاخه ها در هم فرورفته و ایجاد یک تار و پود طبیعی در دیوار سبز میکند که این مورد سبب می گردد تا دیوار از استحکام بالایی برخوردار باشد.

نیازمندی های دیوار سبز با یاس هلندی

\"قیمت

اگر شما حتی قیمت عمده یاس هلندی را بسیار ارزان و با کیفیت در بازار گل بیابید ولی اگر درخصوص نیاز های طبیعی یاس هلندی آگاهی نداشته باشد یقینا این گیاه را در فضای سبز خود از دست خواهید داد.
از مهمترین عواملی که بر روی قیمت عمده یاس هلندی تاثیر میگذارد، بی شک کیفیت محصول می باشد.
با ما همراه باشید تا در خصوص نحوه نگهداری و پرورش دیوار سبز با یاس هلندی آگاهی یابیم:

 1. نور: یاس هلندی گیاهیست که هم در نور خورشید و هم در سایه به راحتی می تواند رشد کند.
  لازم به توضیح است زمانی که یاس هلندی در نور خورشید به رشد خود ادامه می دهد در شاخه های گیاه تعداد بیشتری جوانه می روید و با اصطلاح یاس هلندی پر پشت می شود.
  زمانی هم که یاس هلندی در در سایه رشد می کند سبب می شود تا برگ های این گیاه بسیار براق شده و با تمام کیفیت خود نمایی کند.
  به هر حال طراحان جهت ایجاد دیوار سبز با یاس هلندی نگران نور خورشید نباشند زیرا این گیاه در این مورد بسیار مقاوم می باشد.
 2. آبیاری: پس از کاشتن نهال های یاس هلندی برای دیوار سبز در یک سال اول هر هفته به 3 تا 4 بار آبیاری نیاز می باشد.
  اما به دلیل اینکه در سال های بعد ریشه های این گیاه در عمق زمین فرو می رود هفته ای 1 تا 3 بار آبیاری کافی است.
 3. دما: یاس هلندی به صورت طبیعی وقتی در زمین کاشته می شود در فصل زمستان تا دمای 10 – درجه زیر صفر و در فصل تابستان تا دمای 60 درجه را می تواند تحمل کند.
  به جرات می توان گفت که یاس هلندی در برابر ناملایمات جوی گیاهی بسیار مقاوم است.
 4. خاک: عموما دیوار های سبز با یاس هلندی در باغچه ها طراحی می شوند پس خاک آن نیز خاک باغچه است. اما اگر بخواهیم در مورد خاک یاس هلندی برای دیوار سبز توضیح دهیم می توانیم از مخلوط خاک ماسه دار، ورمی کمپوست و خاک برگ بهره گرفت.
 5. کود: برای رشد بهتر این گیاه می توان از کود های حیوانی و کود اوره استفاده نمود.
 6. هرس: یکی ازمهم ترین ارکان ساخت دیوار سبز با یاس هلندی هرس کردن آن است.
  یاس هلندی باید حد اقل سالی یک بار در فصل پاائیز هرس شود اما بهتر است برای اینکه هم دیوار سبزتان ظاهری زیبا داشته باشد و هم از مقاومت خوبی بهره مند گردد د فصل های بهار و تابستان هرماه یکبار توسط باغبان ماهر هرس شود.

قیمت عمده یاس هلندی

\"قیمت

عوامل زیادی در تعیین قیمت عمده یاس هلندی موثر هستند.
یکی از مواردی که قیمت عمده یاس هلندی را تعیین میکند کیفیت گیاه می باشد. ارتفاع، ریشه پرس بودن، میزان هرس، شعاع چتر گیاه و بسیاری از موارد دیگر در امر قیمت عمده یاس هلندی دخیل هستند.
تصویر زیر یک گلدان یاس هلندی را نشان می دهد که کاملا ریشه پرس می باشد.

\"قیمت

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در مورد قیمت عمده یاس هلندی در تمام سایز ها می باشند.
شما می توانید جهت خرید و فروش و همچنین دریافت آخرین لیست قیمت عمده یاس هلندی از طرریق تماس با مدیریت فروش با مشاوران ما در تماس باشید.
یقینا چند دقیقه مشاوره برابر است با حاصل دریافت چندین سال تجربه.