کاج نوئل درختی است با رشد بسیار کم و کشور های اروپایی برای کریسمس از آن استفاده می کنند. این کالای تزئینی بیشتر به طور عمده خریداری می شود، چون دارای گونه های مختلفی می باشد و حمل و نقل آن آسان تر انجام می شود. قیمت خرید کاج نوئل با کیفیت به وسیله باغداران بزرگ کشور مشخص می شود. این محصول در مناطق سرد سیر رشد می کند و در برابر انجماد هوا مقاومت بالایی دارد و به خوبی می تواند برگ های خود را حفظ نماید. لیست ارزان ترین قیمت این درخت در سایت های سراسر کشور موجود می باشد و مصرف کنندگان به راحتی می توانند آن ها را جستجو نمایند و بهترین گونه ها را خریداری کنند. محصول مورد نظر در تمام فصل سال سبز رنگ می باشد و هیچ گاه برگ های خود را به راحتی از دست نمی دهد.

\"لیست

فروش عمده کاج نوئل زیر قیمت بازار در تهران

\"فروشکاج های نوئل در برخی از بازار های تهران زیر قیمت بازار فروخته می شوند و سود بسیار بالایی را برای تولید کنندگان در بر دارند. اغلب مراکز فروش محصولات خود را به صورت عمده ارسال می کنند تا از این طریق بتوانند با دیگر شرکت ها رقابت تنگاتنگی داشته باشند و به راحتی کالاهای خود را افزایش دهند.

کاج نوئل آپارتمانی از قد بسیار کوتاهی برخوردار است و به یک متر هم نمی رسد. از نظر سایز بندی کوچک می باشد، بنابراین جای کمی را اشغال می کند و برای مکان های کوچک گزینه مناسبی می باشد. بسیاری از باغداران کشور از چوب این کاج ها برای تجارت استفاده می کنند و جای خود را در بازار های جهانی به راحتی باز می نمایند. 

آشنایی با درخت کاج نوئل و معایب آن

\"آشناییدرخت کاج نوئل بسیار شناخته شده می باشد و اکثر افراد جامعه به خوبی آن را می شناسند و در برخی از منازل دیده می شود. این گیاه دارای برگ های سوزنی شکل می باشد و فقط از چوب آن برای تجارت استفاده می کنند، چون دارای زغال با دوامی است و به راحتی در طبیعت وجود دارد.

کاشت کاج نوئل به وسیله قلمه انجام می شود و تکثیر آن در آخر پاییز و اوایل زمستان می باشد، چون در این فصل ها درختان کم کم به خواب می روند و ریشه آن ها دچار آسیب نمی شود. این محصول در خاک شنی و ماسه ای رشد می کند و هرس کردن آن باعث پر شدن شاخه ها می شود. از چوب این نوع کاج برای ساخت مبل و میز استفاده می کنند.