مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز و فروشگاه های تولید و کاشت انواع کاج نوئل در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاشت انبوه کاج نوئل در تهرانپرفروش ترین نوع کاج نوئل در کشور

کاج نوئل از درختان همیشه سبز مخروطی است که کاربرد آن در سال نو میلادی بیشتر است به کاج کریسمس معروف است. کاج نوئل سبز در مناطق معتدل نیم کره ی شمالی می روید که البته تولید کاج نوئل برای استفاده از چوب آن نیز انجام می شود.

مراکز و فروشگاه های تولید و کاشت انواع کاج نوئل در کشور

کاشت انبوه کاج نوئل در تهران

کاشت انبوه کاج نوئل در تهرانکاج نوئل که بومی مناطق سردسیر است و مقاومت زیادی در مقابل سرما دارد تا کنون ۴۰ تا ۵۰ نوع از آن در سراسر جهان شناسایی شده است که نام برخی از آنها کاج نوئل سبز، کاج نوئل آبی و نوئل کانادایی و … است. درختان کاج نوئل ارتفاعی بین ۲۴ تا ۳۰ متر دارند.

چوب این نوع درختان به خاطر پرکاربرد بودن آن در مصارف  نجاری و ساخت مبل و … یکی از بهترین درختان چوبده در کشورهای اروپایی و جهان به شمار می آید.

درختان کاج نوئل در هر خاکی که زهکشی خوبی داشته باشد مانند شنی و رسی خوب رشد می کنند اما به خاطر اینکه ریشه ی این نوع درختان در سطح خاک است در زمان باد تند احتمال واژگونی و افتادن روی خاک زیاد است.

اگر به فضای سبز و پارک های جنگلی در تهران رفته باشید شاهد کاشت انبوه کاج نوئل و چندین نوع درخت کاج دیگر خواهید بود که برای زیبا سازی فضای عمومی شهر کاشته شده اند.

کاشت کاج نوئل علاوه بر تکثیر به روش طبیعی در جنگل های مناطق سرد سیر جهان به دو روش دیگر تکثیر پیدا می کند یکی به روش کاشت بذر و دیگری به روش قلمه زنی.

پرفروش ترین نوع کاج نوئل در کشور

آبیاری کاج نوئل همانند سایر کاج ها کار سختی نیست وبه این صورت که خاک آن باید همیشه مرطوب باشد و آبیاری آن در فصل بهار و تابستان دقت بیشتری می خواهد. آبیاری هفته ای یک بار مناسب خواهد بود.

کاج نوئل سبز درختی زینتی ایت که به خاطر کریسمس پرفروش است نوع کاج است.

کاج نوئل علاوه بر استفاده در پارک ها و فضای سبز و حیاط ها می توان در آپارتمان نگهداری کرد.

کاج نوئل آپارتمانی که اندازه و حجم کوچکی دارد علاوه بر اینکه  بیشتر در مراسم کریسمس مورد استفاده قرار می گیرد اما در سایر زمان نیز برای زیبایی و تزئین آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید این نوع کاج ها می توانید به گلخانه های محل کاشت این نوع درختچه مراجعه کنید یا اینکه از طریق  اینترنت و مشاهده در چندین سایت و مقایسه ی قیمت ها نسبت به خرید آن اقدام کنید.

این نوع درختان به خاطر زیبایی و تزئینی بودن در اکثر مناطق جهان کاشته می شوند.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید