مشاوره و سفارش

یاس هلندی

یاس هلندی با داشتن خصوصیات ویژه ای از قبیل قابلیت هرس پذیری بسیار مناسب، سرعت رشد بالا، امکان ساخت دیوار سبز، مقاومت در برابر ناملایمات جوی و بسیاری از دیگر موارد به گیاهی بسیار محبوب در بین طراحان فضای سبز تبدیل شده است. خرید یاس هلندی از تولید کننده همواره موجب می شود تا یاس هلندی با بهترین کیفیت به دست مشتریان محترم برسد.

کاج لاوسون

کاج لاوسون یکی از محبوب ترین گیاهان در بین کاج سانان می باشد. اگر سری به بازار گل و گیاهان زینتی زده باشید حتما متوجه خواهید شد که متاسفانه کاج لاوسون با بهایی بسیار گزاف و کیفیت پائین به فروش می رسد. این در حالی است که با خرید و فروش از طریق تولیدی کاج لاوسون در شمال کشور می توانید این گیاه زینتی را با بهترین کیفیت و بسیار ارزان تر از بازار گل تهیه نمائید.

کاج مطبق

کاج مطبق سالیان زیادی است که زینت بخش منازل و دفاتر اداری در کشور ما می باشد. به همین سبب در بازار گل و گیاهان زینتی خرید و فروش عمده کاج مطبق از رونق بسیار خوبی برخوردار است. مشتریان محترم با خرید مستقیم کاج مطبق از واحد های تولیدی و حذف واسطه ها از بازار می توانند این گیاه زینتی را با بهترین کیفیت و ارزانتر از قیمت بازار خریداری نمایند .

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع گل تزئینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
شمشاد-سفارشیموجودتماس بگیرید
یاس هلندی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر فروش عباس مفرد

۰۹۱۱۲۹۷۶۰۲۶

مشاور فروش

۰۹۱۱۲۹۷۶۰۲۶

تلگرام

کلیک

اینستاگرام

h-abasmofrad

ایمیل

hassan.mofrad.r@gmail.com

درباره ما :

در راستای حمایت از تولید‌کنندگان و مشتریان گل و گیاهان زینتی، برآن شدیم تا با حذف واسطه ها از بازار، نزدیکترین راه ارتباطی بین مشتری و کشاورز باشیم. یقینا” همکاری با این مجموعه، یک پل ارتباطی مستقیم بین شما و تولید کننده بوده ، و قادر خواهید بود تا با کیفیت ترین گیاهان زینتی را زیر قیمت بازار تهیه نمائید. بدین سبب شرکت گل و گیاهان زینتی عباس مفرد ، به عنوان بزرگترین مرجع فروش گل و گیاهان زینتی به صورت عمده در خدمت شما عزیزان میباشد.

مدیر فروش عباس مفرد

حسن عباس مفرد

Call Now Buttonتماس بگیرید