از گیاهان خوشبو و خوشرنگی که می توان در آپارتمان ها نیز نگهداری کرد می توان به یاس هلندی گلدانی اشاره کرد؛ که در رنگ های مختلف کاشته می شود و دارای عطری شامه نواز است. شما با نگهداری صحیح از این گیاه می توانید به رشد و نمو آن کمک کنید. این گیاه علاوه بر زیبایی ظاهری و گل ها جذاب دارای عطر و بوی زیادی است. قیمت یاس هلندی درجه یک بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. 

\"قیمت

قیمت روز انواع یاس هلندی در بازار کشور

\"قیمتقیمت روز انواع یاس هلندی پایه دار در بازار متفاوت است که بستگی به نوع و کیفیت و نحوه فروش آن دارد. اگر فروش به صورت عمده انجام شود مناسب تر از خرده فروشی است. شما با خرید مستقیم از تولیدی می توانید آن را با هزینه کمتری خریداری کنید.

تورم و نوسانات بازار طی سال های اخیر بر این گیاهان هم تاثیر گذاشته و قیمت آن ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است. این امر بر بازار خرید و فروش تاثیر زیادی گذاشته است. 

فروش عمده یاس هلندی زیر قیمت بازار

\"فروشافزایش پیدا کردن سطح تقاضا در بازار باعث شده تا فروش عمده یاس هلندی قرمز زیر قیمت بازار رونق زیادی پیدا کند. این نرخ پایین برای مشتری مناسب و مقرون بصرفه خواهد بود و استقبال زیادی از آن می کند.

در بازارهای شهری نمایندگی های مجاز و مراکز فروش و در بازارهای اینترنتی سایت های فروشگاهی آنلاین و بازرگانی های اینترنتی نقش مهمی در این فروش عمده ایفا می کنند.؛ و محصول را با نرخ ارزان تر به دست مشتری می زسانند. 

تفاوت های موجود در انواع یاس هلندی

\"تفاوتکاشت یاس هلندی نیازمند شرایط خاصی است. این گیاه انواع مختلفی دارند که هر کدام از نظر رنگ و عطر و بو با هم فرق دارند. گل های این گیاه رنگ های متفاوت دارد. سبز بودن این محصول در فصل های مختلف مهمترین مزیت آن به شمار می رود.

این تفاوت های ظاهری باعث جذب بیشتر مصرف کنندگان شده و آن ها می توانند مطابق میل خود هر گیاهی که تمایل دارند را خریداری کنند. 

کشور های وارد کننده یاس هلندی به ایران

\"کشورهر چه سطح خرید یاس هلندی در کشور افزایش پیدا می کند به همان میزان واردات سیر صعودی به خود می گیرد تا بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد. کشورهای زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و مازاد مصرف خود را به صادرات اختصاص می دهند.

از کشورهای وارد کننده این گیاه می توان به هلند، ژاپن و کره اشاره کرد که هر ساله میزان قابل توجهی از این گیاه را به کشورهای دیگر صادر می کنند. که سود زیادی برای آن ها دارد.