کاج نوئل از درختان مخروطی شکل است که دارای 35 گونه مختلف می باشد. از خصوصیات بارز آن می توان به همیشه سبز بودنش اشاره کرد. تهران یکی از شهر هایی می باشد که از این درخت استفاده می کند. آن را در خیابان ها می کارند تا هم محیط سبز داشته باشند و هم هوا را کمی از آلودگی پاک کنند. مرکز فروش انواع کاج نوئل در تهران بسته به نیاز مشتریان نمونه را در اختیار آنها قرار می دهد.

\"مرکز

مناسب ترین زمان برای کاشت و تکثیر کاج نوئل

\"مناسبفصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای کاشت و تکثیر این درخت می باشد. از این درخت نمونه های کوچکی وجود دارد که می توان در خانه هم از او نگهداری کرد. 

در مکانی که بخواهیم این درخت را بکاریم نیاز به کمک افرادی داریم که در زمینه کاشت درخت تجربه زیادی دارند. هنگام کاشت باید شرایط آب و هوایی و خاک منطقه را مورد بررسی قرار داد تا درخت به خوبی رشد کند. 

فروش کاج نوئل زیر قیمت بازار در تهران

\"فروشدر تهران بازار هایی قرار دارند که این کاج های نوئل را با قیمت هایی مناسب در اختیار مردم قرار می دهند. برخی از خریداران از این درخت ها تهیه می کنند و از آن استفاده می نمایند که به آن کاج نوئل آپارتمانی می گویند.

شهرداری ها حافظ محیط زیست هستند و خریداران تراز اول این درخت ها تا آنها را در پارک ها بکارند. فروش با قیمت استثنایی و به صورت عمده به این مراکز بهترین راه می باشد هم برای فروشنده و هم برای خریدار تا هزینه کمتری را بپردازد.

کاج نوئل در چه مناطقی رشد می کند؟

\"کاجکاج نوئل را در نیم کره شمالی بیشتر می توان یافت. در کل این درخت بر خلاف طبیعت گرم و خشکی که دارد در مناطق سرد سیر بیشترین رشد را دارد. می توانید آن را از گلخانه ها خریداری نمایید.

این درخت در هر نوع خاکی رشد می کند اما خاک های خنثی تا اسیدی را ترجیح می دهد و به خاطر ریشه های سطحی که دارد نیاز به آب زیاد ندارد. این درخت حداقل به 6 ساعت نور در روز نیاز دارد.

روش های خرید انواع کاج نوئل

\"روشگلخانه هایی که نهال یا بذر این درخت را می کارند روش هایی را برای خرید آن از جانب مشتریان در نظر گرفته اند که آنها عبارتند از: 

  • خرید مستقیم از خود آنها
  • خرید از نمایندگی های آنان
  • خرید اینترنتی از سایت ها

هر شخص بسته به موقعیت خود نحوه خرید را انتخاب می کنند. این روش های خرید هر کدام به نوبه ای مورد استقبال واقع شده اند. اما باید بدانید که هنگام خرید باید از افراد با تجربه شرایط نگهداری مانند: 

  • آبیاری کاج نوئل
  • کاشت کاج نوئل

را پرسید تا هنگام نگهداری دچار مشکل نشوید. این درخت دارای دو رنگ می باشد کاج نوئل سبز، کاج نوئل نقره ای که هنگام خرید آن را می توان انتخاب کرد.